Event Budowlany oraz Nowości

Mamy dla was ogłoszenie i garstkę nowości!
 
‼️Do dnia 20.01.2019r. trwa na serwerze II edycja Eventu Budowlanego.
 
Tym razem dostępne są 2 tematy: szkoła oraz stadion.
Tak samo jak w poprzedniej edycji, każdy z was może wziąć udział. Każdy z uczestników ma do dyspozycji działkę o wymiarach 100×100, tryb kreatywny, WorldEdita oraz nowość w postaci komendy /heads, która umożliwia użycie różnych ozdobnych główek.
 
?Dla 3 pierwszych miejsc w obu kategoriach wyznaczone są nagrody w postaci rang oraz waluty serwerowej:
I miejsce – MegaVip na 30 dni + 150.000$
II miejsce – SuperVip na 30 dni + 100.000$
III miejsce – VIP na 30 dni + 50.000$
 
Dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności za działkę z najwyższą oceną graczy, a będzie to ranga Ninja na 30 dni.
 
Zachęcamy gorąco do udziału, gdyż jest to świetna okazja, aby dostać się do grona architektów serwera!

Czas na nowości!
Kroczek po kroczku realizujemy wasze kreatywne sugestie odnośnie naszego serwera. W ostatnich dniach wprowadziliśmy w życie kilka z nich.
 
❗️Dodaliśmy niewielkie udogodnienie dla osób lubiących budować. Na mapie creative udostępniliśmy menu ozdobnych główek, aby poszerzyć możliwości zdobienia wnętrz i terenu. Pełne gui znajduje się pod komendą /heads. Na chwilę obecną dostępne jest około 600 główek podzielonych na przejrzyste kategorie, a z czasem będą dodawane nowe.

❗️Zgodnie z waszą sugestią wprowadziliśmy system Domu Aukcyjnego, który umożliwia natychmiastowe wystawianie i kupowanie przedmiotów od innych graczy. Przedmioty można wystawić zarówno na bezpośrednią sprzedaż jak i na licytację. Dom Aukcyjny dostępny jest pod komendą /ah

❗️Na serwerze zaczynają pojawiać się MiniGry!
Obecnie można już zagrać w BlockBall oraz Snake. Obie gry dostępne są poprzez portale na /warp areny, gdzie otwarte zostało ostatnie przejście przeznaczone właśnie dla MiniGier.
⚽️W BlockBallu tworzą się 2 drużyny, a zadaniem każdej z nich jest wbicie piłki do bramki przeciwnika.

?Snake natomiast jak nazwa sugeruje, działa na zasadzie znanego wszystkim „Węża”. Każdy z uczestników ma swój ogon w postaci owiec. Na arenie pojawiają się Slime, po zjedzeniu których ogon się wydłuża. Uderzenie w ogon pozostałych graczy skutkuje odpadnięciem z gry, a ostatnia osoba, która pozostanie na arenie wygrywa!

Mamy nadzieję, że powyższe nowości przypadną wam do gustu, co da nam sporo motywacji do dalszych prac nad zwiększeniem możliwości zabawy na serwerze! ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *