III edycja Eventu Budowlanego oraz… ryby?

Mamy dla was ogłoszenie eventu oraz drobne informacji odnośnie nowości na serwerze, które pojawiły się w ostatnim czasie.

‼️ OGŁOSZENIE:
W dniu wczorajszym wystartowała III edycja Eventu Budowlanego. Będzie ona trwać do dnia 14.03.2019r.
W tym wydaniu postawiliśmy na większą swobodę interpretacji tematów, a są nimi Park oraz Wieża.
Zasady są takie same jak w poprzednich Eventach. Każdy z graczy może wziąć udział, dostając do dyspozycji działkę z trybem creative, WorldEditem oraz główkami ozdobnymi pod komendą /heads. Działki mają rozmiar 150×150.

?Nagrody przewidziane są dla 3 pierwszych miejsc w każdym temacie oraz dla Wyboru Publiczności:

I miejsce – MegaVip na 30 dni + 150.000$
II miejsce – SuperVip na 30 dni + 100.000$
III miejsce – VIP na 30 dni + 50.000$
Nagroda Publiczności – Ninja na 30 dni

W tej edycji do grona jury dołączają obecni architekci. Zachęcamy do udziału. To jest najlepsza okazja, aby wykazać się i być może dołączyć do ekipy naszych budowlańców!

❗️NOWOŚCI:
Na serwerze pojawił się nowy system łowienia ryb. Łowiąc ryby w naszym mieście, możecie złapać Sardelkę, Łososia lub nawet Wieloryba! Z czasem pojawi się więcej różnych ryb – niektóre z ciekawymi efektami! Każdy złapany okaz oznaczony jest jakością oraz długością. Nowe ryby można sprzedawać u Rybaków.
Zostały utworzone również specjalne łowiska w różnych rejonach mapy. Można do nich dotrzeć poprzez warpy lub po rozmowie z Rybakiem.
Prócz tego o każdej pełnej godzinie, przez 15 minut trwają Zawody Rybackie. Polegają na złowieniu jak największej ryby. Oczywiście dla wygranych przyznawane są drobne nagrody w postaci waluty serwerowej.
Chwyćcie za wędki i sami sprawdźcie co czai się w wodnych odmętach! ?

Kolejnym dodatkiem, który będzie wprowadzany stopniowo są Zadania. Póki co możecie podejmować wyzwania dzienne i tygodniowe związane z łowieniem ryb. Podejmować je można u odpowiedniego NPC czekającego na was na łowisku. Wykonanie zadań gwarantuje otrzymanie wyznaczonej nagrody.

Mamy nadzieję, że powyższe nowości zostaną przez was ciepło przyjęte i zapewnią więcej ciekawych zajęć na serwerze. ?

2 thoughts on “III edycja Eventu Budowlanego oraz… ryby?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *