Otwarcie Creative i V edycja Eventu Budowlanego!

Serwer Creative został zaktualizowany do wersji 1.13.2 (jeśli nadal nie posiadasz tej wersji, na naszej stronie znajdziesz poradnik dotyczący instalacji) i jest już dla was dostępny! :point_left:

Zdajemy sobie sprawę, że niestety nie wszystko działa perfekcyjnie, jednak cierpliwie czekamy, aż developerzy poprawią błędy, które pojawiły się wraz z nowszą wersją. Jeśli znajdziecie jakieś utrudnienia w rozgrywce, oczywiście nas o tym poinformujcie, a postaramy się w miarę naszych możliwości wdrożyć poprawki. :slight_smile:

Jednocześnie ogłaszamy V edycję Eventu Budowlanego. :construction_site: Konkurs będzie trwał od 14.01.2020r. do 24.01.2020r. (włącznie).

W tej edycji tematem jest Dyskoteka! Pełny opis znajdziecie, rzecz jasna, na warpie eventowym. Dostaniecie się na niego poprzez rozmowę z Enercią lub komendą /warp event (oczywiście na serwerze /Creative).
Każdy gracz ma do dyspozycji działkę wielkości 150×150, WorldEdita, tryb kreatywny, ozdobne główki pod komendą /heads oraz możliwość kreowania bannerów komendą /banner.

:trophy: Od tej edycji zmienił się zestaw nagród. Tym razem możecie wybrać upominek z poniższej listy (można wybrać jedną z rang na konkretny serwer):

:first_place:1 MIEJSCE:
– ranga MegaVIP na 30 dni, na serwerze City lub Frakcje
– ranga Artysta na 90 dni, na serwerze Creative

:second_place:2 MIEJSCE:
– ranga SuperVIP na 30 dni, na serwerze City lub Frakcje
– ranga Artysta na 60 dni, na serwerze Creative

:third_place:3 MIEJSCE:
– ranga VIP na 30 dni, na serwerze Frakcje
– ranga Artysta na 30 dni, na serwerze Creative

:medal:Nagroda Publiczności:
– ranga Ninja na 30 dni, na serwerze City
– ranga MikroVIP na 30 dni, na serwerze Frakcje
– ranga Artysta na 14 dni, na serwerze Creative

Ze szczegółami eventu oraz opisem tematu można zapoznać się bezpośrednio na serwerze. Działki oceniane będą przez Administrację oraz Architektów. Gorąco zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił, gdyż jest to też idealna okazja, aby być może dostać się nawet do naszego serwerowego grona budowniczych! :muscle:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *